П’ятниця, 22 Листопада

Відома компанія Apple опублікувала нові подробиці про збільшення використання переробленого вмісту в своїх продуктах. Вперше компанія представила сертифіковане перероблене золото і більш ніж удвічі збільшила використання переробленого вольфраму, рідкоземельних елементів і кобальту. Майже 20 відсотків усіх матеріалів, використаних у продуктах Apple у 2021 році, було перероблено, що є найвищим показником використання переробленого вмісту. Apple опублікувала нові подробиці про цей прогрес, свої інноваційні зусилля з переробки та чисту енергію у своєму Звіті про розвиток навколишнього середовища за 2022 рік.

Компанія також поділилася новими способами, якими клієнти можуть святкувати День Землі, зокрема підтримати Всесвітній фонд дикої природи за допомогою Apple Pay. Завдяки освітнім ресурсам, підібраному вмісту та цікавим заходам на різних платформах клієнти Apple можуть скористатися можливістю оцінити красу природи, де б вони не були, дізнатися про ключові проблеми, як-от зміна клімату, і підтримати причини та спільноти, які працюють над захистом планети.

«Оскільки люди в усьому світі приєднуються до святкування Дня Землі, ми досягаємо реального прогресу в нашій роботі, спрямованій на подолання кліматичної кризи, і колись виробляти нашу продукцію, не відбираючи нічого від землі», – сказала Ліза Джексон, віце-президент Apple з охорони навколишнього середовища. Політика та соціальні ініціативи. «Наші швидкі темпи інновацій вже допомагають нашим командам використовувати сучасні продукти для створення завтрашнього, і оскільки наш глобальний ланцюг поставок переходить на чисту енергію, ми намічаємо шлях для інших компаній».

Daisy може розбирати до 1,2 мільйона телефонів щороку, допомагаючи Apple відновити більш цінні матеріали для переробки. Компанія запропонувала ліцензувати патенти, пов’язані з Daisy для дослідників та інших виробників електроніки, які розробляють власні процеси розбирання.

Більше перероблених і відповідальних матеріалів у продуктах Apple
Apple запровадила інновації в переробці та пошуку матеріалів, щоб стимулювати зміни в усій галузі. Щоб допомогти своїм партнерам з переробки розвинути цей імпульс у всьому світі, Apple сьогодні оголосила про свою нову інновацію з переробки, Taz, машину, яка використовує новаторський підхід для покращення відновлення матеріалу від традиційної переробки електроніки.
У 2021 році 59 відсотків усього алюмінію, який Apple постачав у своїх продуктах, було отримано з перероблених джерел, причому багато продуктів містять 100 відсотків переробленого алюмінію в корпусі. Apple також досягла значних успіхів у досягненні мети компанії — виключити пластик зі своєї упаковки до 2025 року, причому у 2021 році на пластик припадає лише 4 відсотки упаковки. З 2015 року Apple зменшила кількість пластику у своїй упаковці на 75 відсотків.

Крім того, продукти Apple у 2021 році включали:

  • 45 відсотків сертифікували перероблені рідкоземельні елементи, що значно збільшилося з тих пір, як Apple представила перероблені рідкоземельні елементи у своїх пристроях.
  • 30-відсоткове сертифіковане перероблене олово, а всі нові пристрої iPhone, iPad, AirPods і Mac мають 100-відсоткове перероблене олово в припої основних логічних плат.
  • 13 відсотків сертифікованого переробленого кобальту, який використовується в акумуляторах iPhone, які можна розібрати роботом Apple для переробки Дейзі та повернути на ринок.

Сертифіковане перероблене золото , яке вперше в будь-якому продукті Apple представлено в покритті основної логічної плати та проводу на передній камері та задній камерах iPhone 13 і iPhone 13 Pro. Щоб досягти цієї віхи, Apple запровадила провідні в галузі рівні відстеження, щоб побудувати ланцюжок поставок золота з виключно переробленого вмісту.

Відновлення більшої кількості матеріалів для використання в майбутніх продуктах допомагає зменшити видобуток. Лише з однієї метричної тонни компонентів iPhone, розібраних роботами Apple з переробки, переробники можуть отримати ту кількість золота та міді, яку компанії зазвичай видобувають із 2000 метричних тонн видобутої породи. Apple також прагне продовжити термін служби своїх продуктів за допомогою реконструкції. У 2021 році Apple надіслала 12,2 мільйона пристроїв і аксесуарів новим власникам для повторного використання, продовживши термін їх служби та зменшивши потребу в майнінгу в майбутньому. Зрештою, Apple прагне використовувати у своїх продуктах лише відновлювані або перероблені матеріали — ціль, оголошена в 2017 році, яка визначила шлях компанії щодо дизайну та пошуку матеріалів.

У лабораторії відновлення матеріалів в Остіні, штат Техас, інженери та експерти використовують пілотний подрібнювач промислової електроніки для досліджень і розробок. Новітня машина Apple для переробки, Taz, була розроблена на основі цього процесу, розроблена, щоб допомогти звичайним переробникам електроніки відновлювати більше дорогоцінних матеріалів.

Taz, машина, яка використовує нову технологію, подібну до подрібнювача, щоб відокремити магніти від аудіомодулів і відновити більше рідкоземельних елементів, є останньою в серії досягнень з переробки, очолюваних Apple. Компанія також додатково розширила можливості свого запатентованого робота-розбирача iPhone Daisy, щоб розібрати 23 моделі iPhone, і запропонувала безкоштовно ліцензувати ці патенти іншим компаніям і дослідникам. Додатковий робот, Дейв, розбирає Taptic Engines, допомагаючи відновити цінні рідкоземельні магніти, вольфрам і сталь.

Звіт про розвиток довкілля за 2022 рік
На додаток до відображення прогресу в інноваційній переробці та управлінні матеріалами, нещодавно опублікований звіт Apple про прогрес у сфері довкілля за 2022 рік підкреслює значну роботу компанії, спрямовану на досягнення вуглецевої нейтральності в її глобальному ланцюжку поставок і життєвому циклі кожного продукту, а також прогрес у зменшенні відходів і просуванні більш безпечне використання матеріалів у своїй продукції.
За рік, коли багато інших компаній помітили значне збільшення свого присутності, а дохід компанії зріс на 33 відсотки, чисті викиди Apple залишилися на одному рівні. З 2020 року Apple була вуглецевою нейтральною для своїх глобальних операцій, а з 2018 року покладалася на 100% відновлювану енергію для живлення своїх офісів, магазинів і центрів обробки даних.

Apple нещодавно оголосила, що її постачальники більш ніж вдвічі збільшили використання чистої електроенергії за останній рік, при цьому понад 10 гігават працюють із майже 16 гігават у загальних зобов’язаннях у найближчі роки. Станом на цей місяць 213 основних виробничих партнерів компанії пообіцяли забезпечувати все виробництво Apple відновлюваною електроенергією в 25 країнах. У 2021 році ці проекти з поновлюваних джерел енергії дозволили уникнути 13,9 мільйонів метричних тонн викидів вуглецю, що еквівалентно зняття з доріг 3 мільйонів автомобілів протягом одного року.

Exit mobile version