Субота, 23 Листопада

Супи – це те, що щодня входить до меню майже кожної людини. Все-таки ще з дитинства багато хто звик, що суп – страва корисна, яка позитивно впливає на організм.

Але все ж таки не кожна господиня може похвалитися тим, що в неї завжди виходить чудовий суп. Тут вся справа може бути в помилках, які допускаються під час готування.

Одна з частих помилок полягає в тому, що при приготуванні забувають поставити повільний вогонь, а продовжують працювати при сильному. Але треба враховувати, що висока температура при термічній обробці овочів та м’яса призводить до того, що насичений смак та запах йдуть.

Негативно відбивається на смаку і те, що не дотримується черговість додавання до супу всіх інгредієнтів.

Крім цього, не варто спеції та сіль додавати на початку готування. Зробити це краще за 10-15 хвилин до закінчення приготування. В цьому випадку смак буде більш насиченим та цікавим.

У цей же час потрібно додати лавровий лист, але його важливо дістати з супу після завершення варіння, інакше він зіпсує смак, з’явиться гіркуватість.

Щодо додавання свіжої зелені, то робити це можна за хвилин-дві до вимкнення вогню. Якщо закинути петрушку або кріп зарано, вони потемніють, стануть несмачними.

Exit mobile version