П’ятниця, 22 Листопада

Мариновані огірки деякі люди вважають справжнім делікатесом. Скажімо більше – заготівлі до певної міри є витвором мистецтва.

Індивідуальний рецепт

Пам’ятайте: будь-який рецепт маринаду ви можете підлаштувати під себе – достатньо провести лише кілька «експериментів на малосольних огірках, змінюючи кількість солі, цукру та оцту. Робіть це до того часу, поки досягнете ідеального балансу смаку.

Важливо: оцет, хоч і потрібен для регулювання кислотності, не повинен використовуватися в надто великій кількості – це може зіпсувати смак заготовок.

Однорідний смак

Якщо ви хочете, щоб усі огірки з банки мали однаковий смак, спробуйте всипати сіль і цукор не в тару з огірками, а в літр води: так вдасться вам приготувати однорідний розсіл, який, у свою чергу, є гарантією рівномірного смаку маринаду.

Запобігання вибухам

Причина кришок, що надулися на банках, і подальших вибухів консервації – у бактеріях і грибках, які викликають бродіння. Вони можуть потрапити всередину разом з огірками та іншими інгредієнтами, тому постарайтеся якнайретельніше мити огірки і кип’ятити протягом 3-5 хвилин усю зелень перед тим, як закинути її в банку.

Консервація

Ідеальне співвідношення – 2 столові ложки солі без гірки, столова ложка цукру та чайна ложка оцтової есенції на 1 літр води.

Після додавання оцту в розсіл відразу ж закрийте банки гарячими кришками, які були прокип’ячені. Це забезпечить герметичність і запобігатиме протіканню. Потім переверніть банки, помістіть в таз (на випадок протікання) і оберніть ковдрою для поступового охолодження. 

Exit mobile version