П’ятниця, 22 Листопада

Мигдаль — це не горіхи, а кісточкові плоди. Мигдаль – це серцевина плоду, а саме мигдального дерева. У нього є одна спільна риса з горіхами – він також багатий на корисні поживні речовини.

До них відносяться:

Незамінні мінерали

Мигдаль – дуже хороше джерело кальцію, необхідного для побудови кісток. Великий вміст магнію. Магній необхідний для правильного функціонування нервів та м’язів. Він бере участь у регулюванні вироблення холестерину та перешкоджає утворенню тромбів, захищає від аритмії.

Цинк, калій та фосфор – елементи, які також містяться у мигдалі. Цинк впливає на стан волосся та нігтів. Фосфор будує кістки та зуби. Калій підтримує роботу серця та бере участь у постачанні мозку кисню.

Основні вітаміни

Мигдаль забезпечує організм вітаміном Е, це природний антиоксидант. Його ще називають вітаміном молодості, тому що, уловлюючи вільні радикали, захищає шкіру від появи перших зморшок. У його завдання також входить зміцнення судин.

Вміст вітамінів групи В за підтримки магнію і жирних кислот, роблять мигдаль хорошим перекушуванням для людей, схильних до стресу. Він покращує пам’ять та концентрацію уваги, підтримує нервову систему в нормі.

Незамінні жирні кислоти в мигдалі

Високий вміст цінних жирів в мигдалі робить його ще більш цінним компонентом дієти. Жирні кислоти зменшують кількість поганого холестерину та збільшують кількість корисного. Захищають від серцевих нападів та атеросклерозу, та впливають на функцію мозку.

Жирні кислоти разом із клітковиною регулюють глікемію, знижують всмоктування глюкози у кишечнику. Таким чином, вони захищають від розвитку діабету 2 ступеня.

Допомога вагітним жінкам

Мигдаль слід включати до раціону вагітної жінки. Крім того, що він містить фолієву кислоту, він є джерелом кальцію. Мигдаль здатний нейтралізувати шлункову кислоту і перешкоджає появі печії. Він допомагає боротися із нудотою.

Підтримка дієти для схуднення

Мигдаль, незважаючи на те, що містить багато жиру, сприяє схудненню. Жирні кислоти впливають на обмін речовин і регулюють його. Мигдаль також джерело клітковини, завдяки якій настає швидке відчуття ситості. Проте його слід їсти в помірних кількостях, як самостійну закуску або доповнення до страв та салатів.

Важливо: людям із підвищеною чутливістю до саліцилової кислоти слід бути обережними з мигдалем. Вміст цього натурального консерванту більший, ніж в інших горіхах.

Exit mobile version