Субота, 23 Листопада

Омлет – це класична страва, яку можна приготувати швидко та з мінімумом зусиль. Однак досить часто постає питання: скільки часу його смажити? У цьому питанні потрібно розібратися докладніше, адже все не так однозначно.

Підготовка інгредієнтів

Перш ніж приступити до смаження омлету, важливо правильно підготувати інгредієнти. Необхідно зробити кілька кроків:

  1. розбити яйця в миску;
  2. додати сіль та інші спеції за смаком;
  3. додати трохи молока або води для створення повітряного та «ніжного» складу.

Далі омлет потрібно добре збити, доки не вийде однорідний склад.

Вибір сковороди та нагрівання

Ідеально підійде сковорода з антипригарним покриттям, щоб уникнути прилипання яєць. Розмір сковороди повинен бути невеликим, щоб омлет поступово розтікся по всій площі. Сковорода нагрівається на середньому вогні, попередньо потрібно додати трохи олії.

Скільки смажити

Важливо пам’ятати про те, що час смаження омлету ніхто не зможе сказати заздалегідь, і це нормально. Час смаження залежить від:

  • розміру сковороди;
  • потужності печі;
  • типу сковороди;
  • кількості омлету та інших факторів.

Потрібно орієнтуватися не так на час, але в стан його приготування. Коли краї омлету почнуть підніматися від сковороди і підрум’яняться, а верхня частина практично застигла, можна вимикати сковороду. Перетримувати омлет не слід, оскільки це може зіпсувати його смак.

Звичайно, в більшості випадків доведеться трохи експериментувати, доки не вийде підібрати «ідеальний» час. Але й тут усе не так просто. 

Наступного разу під час приготування можна увімкнути слабший або сильніший газ. Тому єдиний індикатор – це ступінь готовності, а його можна визначити лише на око.

Exit mobile version