Асортимент магазинів постійно поповнюється, і ви, напевно, могли помічати на полицях поруч зі звичними гречкою та рисом пакети з малознайомим кус-кусом.
Для початку відзначимо, що в основі крупи, яка схожа на пшоно або дрібну пасту, перероблена пшениця твердих сортів. Цей продукт славиться не лише чудовим смаком, а й користю.
Як же готувати кус-кус у домашніх умовах
Куплений у магазині кус-кус вже готовий до вживання, тому все, що від вас буде потрібно, – залити його окропом, використавши рівний обсяг крупи та води. Зробити це можна в будь-якому глибокому посуді. Не забудьте накрити кришкою, після чого залиште кус-кус на 5 хвилин.
Коли час вийде, використовуйте виделку для того, щоб розмішати крупу і запобігти утворенню грудок.
Тепер пару слів про посуд, який варто використовувати для варіння. Так, якщо говорити про східні країни, то там для приготування кус-куса використовують двоярусну пароварку, на нижній рівень якої кладуть м’ясо (баранину, яловичину чи курку), а на верхньому пропарюють крупу.
Готові інгредієнти можна подавати як окремо, так і в змішаному вигляді.
Якщо ж із кус-куса належить готувати солодку страву, то користуються каструлею з витягнутою кришкою. Вона обов’язково має бути виготовлена з глини.
На звичайній кухні такі вироби зустрінеш нечасто, тому можна використовувати для приготування кус-куса звичайний сотейник і емальовану каструлю.