Неділя, 29 Вересня

Навряд чи ви будете в захваті від сала з товстою та жорсткою шкіркою, яку неможливо прожувати. Шкірка у солоного сала буде м’якою лише у тому випадку, якщо туша свині була правильно оброблена після вибою.

Це означає, що для засолювання варто вибирати шматки, шкірка на яких тонка, з легким коричневим відтінком і має аромат підгорілої соломи. 

Допоможе простий тест: якщо вам легко вдалося проткнути свіже сало сірником, значить, воно пройшло перевірку. І навпаки, не варто купувати сало або бекон, якщо вони липкі та жилаві, мають білувато-рожевий відтінок і виглядають товстими.

Але повернемося до наших «баранів», а саме до процесу засолювання сала.

  1. Щоб шкірка на салі гарантовано вийшла м’якою та смачною, слід у глибоку сковороду налити трохи води на дно та поставити її на плиту. 
  2. Після того, як вода закипить, потрібно помістити в неї шматочок сала підготовлений до солення шкіркою вниз. Вода повинна покривати лише шкірку, не торкаючись самого продукту. Якщо шматок занадто великий і не вміщується в сковороду, можна розрізати його на кілька частин. 
  3. Потім проваріть шкірку близько 5 хвилин, після чого соліть сало будь-яким способом – сухим, гарячим, холодним і так далі.
Exit mobile version