Середа, 13 Листопада

Молоді господині помиляються, коли обирають огірки виключно за якістю плодів. Багато чого в цій справі залежить від сорту. Наприклад, закочення може незабаром стати каламутним, огірки м’якими, а на смак це буде якщо і можливо їсти, то не зовсім приємно. А все через неправильний вибір.

Розкажемо, які огірки простіше відразу викинути у відро, ніж возитися з закатками, а потім думати, що трапилося із заготівлею.

Перше правило консервації говорить про те, що вибирати потрібно лише свіжі плоди. Потім господаркам нагадують про важливість дотримання рецептури. А до пункту, що далеко не всі огірки підходять для засолювання та консервації, поспіхом дістається не кожна молода куховарка.

Не годяться для консервації

  1. Огірок має бути зеленим. Перезрілі або пожовклі плоди краще відразу відкласти для інших потреб.
  2. Плоди з пошкодженою шкіркою теж краще не використовувати, навіть якщо після видалення пошкодження овоч здається придатним до вживання та свіжим. У нього вже напевно проникли бактерії, які потім «вибухнуть» банку.
  3. Також не слід використовувати для зимових заготовок плоди, що пройшли обробку пестицидами. Це шкідливо для здоров’я.
  4. Відмовтеся від ідеї закривати великі огірки. Найкраще використовувати середні та дрібні екземпляри. Справа в тому, що чим більший огірок, тим складніше маринаду проникнуть усередину.
  5. Крім того, у довжину огірок не повинен перевищувати 13 см. А ще потрібно ретельно вимити овоч та попередньо замочити у воді.

І останнє правило, що може допомогти молодій господині – це починати консервацію відразу після збирання врожаю. Навіть якщо огірки зберігалися в холодильнику, для закочувань вони не годяться.

Exit mobile version