Неділя, 22 Вересня

У квашеній капусті багато корисних бактерій, і вони перетворюють її на протизапальну їжу, знижуючи ймовірність розвитку гострого чи хронічного запалення. Таким чином, овоч може захистити від розладів травлення, депресії, астми, гормонального дисбалансу, харчової алергії, діабету, ожиріння і т.д.

Ці ж корисні бактерії у квашеній капусті допомагають зупинити потрапляння в організм різних хвороботворних мікроорганізмів, вірусів, грибків та паразитів, а також зміцнюють імунну систему.

Більше енергії

Квашена капуста містить багато заліза, що сприяє виробленню більшої кількості енергії, оскільки покращує обмін речовин та кровообіг. Також залізо в квашеній капусті допомагає запобігти анемії та її побічних ефектів. 

Овоч містить клітковину, яка дуже важлива для правильного функціонування травної системи, а її споживання підтримує гарний рух їжі, запобігаючи здуттю живота та болю. Підтримуючи здоров’я травної системи, можна також попередити серйозніші недуги, такі як виразки.

Більш здорове серце

Волокна в капусті важливі не тільки для травної системи, але й для здоров’я серця, адже вони здатні виводити поганий холестерин, що, у свою чергу, знижує ризик кардіосудинних захворювань.

У квашеній капусті значна кількість вітаміну А, який надзвичайно важливий і діє як антиоксидант, очищаючи організм від вільних радикалів.

Більш сильна імунна система

Це відмінний спосіб підвищити імунітет, тому що овоч багатий великою кількістю вітаміну С та пробіотиків. Вважається, що квашена капуста має протизапальну та бактерицидну дію. 

Вона може полегшити стан хворих на бронхіальну астму. Крім того, квашена капуста має непогану знеболювальну дію, тому може служити профілактикою мігрені.

Цей продукт допомагає більш ефективно боротися з депресією та стресами. З’ясували, що капуста має і протиракову дію.

У квашеній капусті в залежності від умов та термінів зберігання міститься від 10 до 30 мг аскорбінової кислоти (вітамін С). Одна з найважливіших умов збереження цього вітаміну від окисної дії кисню повітря полягає в тому, що розсіл повинен повністю прикривати поверхню капусти. 

Фахівці рекомендують уникати і перекладання капусти з одного посуду в інший, оскільки від контакту її з повітрям втрачається вітамін С. Так що капусту потрібно витягувати з розсолу безпосередньо перед їжею та поливати олією.

Чудо-розсіл

До нього переходять майже всі цінні речовини білокачанної капусти. Розсіл позбавлений грубої рослинної клітковини, яка іноді викликає біль і здуття в шлунку та кишечнику, в той же час він зберігає всі цінні цілющі властивості капусти. 

Сік із квашеної капусти стимулює апетит та активізує процеси травлення у пацієнтів із зниженою кислотністю шлункового вмісту, у неврологічних пацієнтів, у осіб, які ведуть малорухливий спосіб життя.

Exit mobile version