Субота, 18 Травня

Іноді хвороби серця можуть передаватися у спадок. Проте деякі особливості способу життя також впливають на ризик їх розвитку. Про це розповіла лікар-кардіолог Ханна Дуглас.

  1. Здорова дієта. Вона передбачає обмеження вживання насичених жирів, продуктів з великою кількістю доданих цукрів та натрію, включення до раціону свіжих фруктів, овочів, цільнозернових. Всі ці продукти знижують рівень холестерину та тиск. Що стосується насичених жирів, то вони містяться в олії, сирі, тістечках, ковбасі, беконі, шоколаді.
  2. Регулярні заняття спортом. Півгодини аеробних вправ у день корисні для серця та кровоносних судин. Один із найефективніших способів цього досягти – прогулянка на свіжому повітрі. Крім того, завдяки регулярній фізичній активності ви знизите ризик серцевого нападу. Серед аеробних вправ також виділяють плавання, танці, ходьбу.
  3. Управління стресом. Через занадто сильний стрес може початися серцевий напад. А ще куріння та переїдання як способи боротьби зі стресом, навпаки, можуть спровокувати розвиток хвороб серця. З деяких ефективних способів звільнення від стресу можна назвати прослуховування музики, регулярні фізичні вправи, медитацію.
Exit mobile version