Субота, 18 Травня

У мінеральній воді міститься набагато більше мінералів, ніж у звичайній. Крім того, дослідження показують, що така вода знижує холестерин, регулює рівень цукру у крові, нормалізує ознаки метаболічного синдрому. Але в якому разі вона стає небезпечною?

Мінеральна вода може бути корисною для багатьох людей. Наприклад, дітям, вагітним жінкам, матерям-годувальницям важливо пити таку воду, оскільки в ній міститься велика кількість кальцію. Крім того, користь вона принесе людям, які страждають на хвороби серця.

Мінеральна вода в порівнянні зі звичайною не піддається жодній хімічній обробці. До її складу входять такі речовини, як кальцій, калій, натрій, магній, фториди, гідрокарбонати, сульфати, йодиди.

Пити мінеральну воду можна будь-якої доби. Фахівці рекомендують на день випивати одну склянку такої води. Але тільки відразу після прийому їжі, оскільки це може призвести до ще більшого здуття живота.

Відомо, що зуби людини починають зношуватись, коли рН становить 4,5. При цьому рН мінеральної води – як мінімум 5. З цієї причини краще не пити надто багато мінеральної води. Хоча деякі дослідження свідчать, що фтор у складі цієї води захищає зуби від карієсу. Крім того, найкраще вибирати неароматизовану воду та з низьким вмістом солі. Справа в тому, що ароматизована мінеральна вода посилює схильність до карієсу, а вода з великою кількістю солі збільшує ризик розвитку остеопорозу.

Exit mobile version