Субота, 23 Листопада

Дві тисячі років тому грецькі спортсмени перед змаганнями їли мед, щоби набратися сил і добре виступити на Олімпіаді. Сьогодні ми робимо те саме, коли нам не вистачає життєвої енергії, ми втомилися чи захворіли. Для здійснення будь-якого подвигу потрібно підтримувати певний рівень цукру в крові, а мед – чудовий для цього засіб.

Мед містить глюкозу і фруктозу, вони запускають виробництво величезної кількості глікогену в печінці, який забезпечує нашу витривалість.

В одній чайній ложці меду 22 калорії, тоді як в одній чайній ложці цукру всього 15 калорій. Однак мед набагато цінніше «паливо» і «заправляє» мізки буквально протягом кількох хвилин, а все тому, що в ньому фруктози та глюкози порівну.

Лише одна ложка необробленого меду перед сном — і ви чудово підтримаєте функціонування вашого мозку.

Жодна дієта, будь-то фруктова дієта, овочева, на кашах, не обходиться без ложечки-іншого меду на день. Фруктоза зберігається у вигляді стратегічного запасу в печінці, готова вночі будь-якої миті «підзаправити» наш мозок. Активність мозку не припиняється навіть тоді, коли ви спите, тож енергія потрібна йому постійно. Мед забезпечує мозок енергією, а вранці ви прокидаєтеся оновленим і відпочившим.

Кажуть, що Гіппократ – батько сучасної медицини – їв мед щодня і використовував його для лікування хворих на виразку та сифіліс. Дійсно, мед підвищує імунітет, має антибактеріальні властивості, діючи зсередини та зовні, допомагаючи організму зцілювати самого себе.

Мед чудово допомагає уникнути інфекцій, якщо використовувати його під час перев’язки рани. Він також добрий для лікування герпесу, пародонтиту, інфікованих виразок, псоріазу, екземи та болі в суглобах.

Мед може бути використаний для лікування симптомів зниженого імунітету – втоми, повторних інфекцій, алергії та застуди. Мед містить безліч вітамінів, мінералів, амінокислот та біофлавоноїдів, які підтримують імунну систему та допомагають їй нормально функціонувати.

Пара столових ложок меду на день – і ваш сон буде міцним і безтурботним.

Мед має навіть проносний ефект. І підходить його використання тим, хто має природні проблеми з ШКТ, у зв’язку зі старінням, або зловживає обробленими харчовими продуктами, а в раціоні відсутні свіжі фрукти та овочі.

Мед підтримує дружні кишечнику бактерії, сприяє налагодженню правильного травлення і може допомогти позбавитися молочниці.

Дві чайні ложки меду тричі на день – так можна перемогти виразкову хворобу.

Мед має сечогінну дію і сприяє звільненню від зайвої рідини з тканин та суглобів. Якщо у вас є будь-який запальний процес, видалення зайвої води з організму принесе справжнє полегшення.

Exit mobile version