Субота, 23 Листопада

У повсякденному житті більшість людей часто вдаються до повторного розігріву їжі, щоб заощадити час та спростити приготування їжі. Однак, далеко не всі продукти можна повторно розігрівати.

Тому варто розібратися, які продукти не варто розігрівати і які негативні наслідки можуть дати про себе знати.

Курка

Куряче м’ясо – це одне з найпоширеніших джерел харчових отруєнь. Повторне розігрівання курки може сприяти розмноженню бактерії сальмонели. Звичайно, якщо при розігріві вдалося досягти температури 75°C, то жодної проблеми не буде.

Гриби

Гриби можуть швидко псуватися, і повторне розігрівання їх може призвести до погіршення смаку та появи неприємного запаху. Гриби із запасом краще ніколи не готувати.

Картопля

При повторному розігріві картоплі може утворитися токсин, який може спричинити харчове отруєння. Також багато хто відзначає, що смак картоплі після повторного розігріву змінюється на гірший бік.

Рис

Рис – це чудове місце для розмноження бактерій, особливо при неправильному зберіганні та повторному нагріванні. Їжу з рисом краще вживати відразу, після приготування відразу поміщати в холодильник. Саме з цієї причини багато фахівців не рекомендують їсти плов, який готується у великому казані у різних закладах.

Спаржа

Спаржа швидко втрачає поживні речовини при повторному розігріванні, тому краще вживати її свіжою.

Морепродукти

Морепродукти, такі як креветки та лосось, можуть стати джерелом харчового отруєння. Також варто звернути увагу на спосіб їхнього зберігання. Морепродукти краще вживати одночасно.

Спеції та соуси

Спеції та соуси можуть втратити свій смак та аромат при повторному розігріві, роблячи страву менш апетитною. Краще додавати їх до страви лише перед подачею.

Exit mobile version