П’ятниця, 20 Вересня

Гіпергідроз – підвищене потовиділення, яким страждають чимало людей на планеті. Початок літньої спеки для людей з такою особливістю – справжнє випробування.

Як пояснює відомий ендокринолог, гіпергідроз ділять на первинний та вторинний, а також на локальний та генералізований. Локальний гіпергідроз виникає у певних частинах тіла, наприклад на долонях, підошвах, у пахвових западинах. При генералізованому з’являється підвищене потовиділення по всьому тілу.

Вторинний гіпергідроз – це симптом інших захворювань. Первинний, як правило, проявляється ще у дитячому чи підлітковому віці. Це просто фізіологічна особливість організму. А щодо вторинного, то він може виникати при наступних захворюваннях: при гострій вірусній або бактеріальній інфекції, туберкульозі, гіпертиреозі, цукровому діабеті, акромегалії, феохромоцитомі, карциноїдному синдромі, в період згасання функції яєчників. Також він може з’являтися при панічних атаках, неврозах, емоційному збудженні, захворюваннях шлунково-кишкового тракту та прийомі антидепресантів.

Exit mobile version