П’ятниця, 22 Листопада

Більше одного мільйона жителів США страждають на хворобу Паркінсона. При цьому захворюванні у людини сповільнюються всі рухи, починається тремор, когнітивні зміни (проблеми з концентрацією уваги, пам’яттю, плануванням). Існує безліч факторів, що впливають на розвиток цього стану, але серед них є один, який зустрічається частіше за інших.

Як зазначає доктор Цвія Фай Кармон з Інституту рухових розладів Медичного центру Шиба, найсильніше схильні до хвороби Паркінсона літні люди. Причому, у чоловіків ця хвороба виникає частіше, ніж у жінок.

Також доктор медичних наук, невролог, директор Центру рухових розладів у Медичному центрі Провіденс Сент-Джонс у Санта-Моніці Меліта Петросян каже, що назвати точну причину розвитку хвороби Паркінсона складно. Проте найзначнішим чинником, що впливає виникнення захворювання, вважається вік. Генетика як важливий чинник грає роль лише 5 % випадків.

Найчастіше ж, зауважує доктор Петросян, хвороба виникає при поєднанні кількох факторів. Серед них може бути генетика, старіння, довкілля. З останнього можна виділити вплив на мозок різних важких металів, пестицидів та інших речовин та травми голови.

Exit mobile version