Субота, 23 Листопада

Люди, які хочуть молодо виглядати, залишатися в тонусі та зберігати здоров’я організму на довгі роки чудово знайомі з концепцією так званої “гігієни сну”. Під цим своєрідним терміном “ховається” список правил, здатних зробити нічний відпочинок максимально якісним та комфортним.

У чому полягають основні засади “гігієни сну”

Режим на постійній основі

Не можна серед тижня спати по 4-5 годин, а у вихідні відсипатися – це так не працює. Потрібно навчитися на щоденній основі лягати і підніматися рівно в той самий час. Тільки в такому разі сон стане по-справжньому якісним.

Спальня

Важливо підібрати якісний матрац, ліжко по зросту, натуральну постільну білизну. Штори вибираються щільні та темні, щоб світло з вулиці не порушувало гармонію відпочинку. Бажано влаштувати чудову звукоізоляцію у спальні, щоб сон ніщо не порушувало.

“Цифрова гігієна”

Якісний відпочинок неможливо уявити без “цифрової гігієни”. Це означає, що в спальні не повинно бути телевізора, комп’ютера, смартфона та будь-якої іншої техніки. Користуватись ними перестаємо хоча б за 60 хвилин до відходу в ліжко.

Їжа та напої

Вечеря має бути в районі 18-19 годин. Велика кількість їжі не дасть тілу комфортно відпочити через активну діяльність органів ШКТ. Не варто вживати спиртне для розслаблення – якість сну знизиться в рази.

Також не варто пізно ввечері пити воду та чай. В іншому випадку “позиви” сечового міхура не дадуть вам нормально виспатися.

Exit mobile version