Субота, 23 Листопада

Про густі і довгі вії мріє кожна дівчина, але дуже часто головною перешкодою на шляху до бажаної мети є власні помилки у догляді, від яких ситуація стає лише жалюгіднішою. Ось 6 найприкріших б’юті-ляпів, які ви можете допускати на щоденній основі.

Сон із косметикою

Напевно, у всіх у житті траплялися такі ситуації, коли ви повернулися додому пізно, а витрачати час та сили на змивання косметики не хочеться. І тут ви припускаєте фатальну помилку, тому що туш, нанесена ще вранці або вдень, не тільки робить вії довгими і густими, а й обтяжує їх, а це означає, що після сну обличчям у подушку і переворотів уві сні ви ризикуєте втратити частину своїх вій.

Щоб цього не відбувалося, тримайте на туалетному столику флакон із міцелярною водою або серветки для зняття макіяжу – це допоможе зберегти вії здоровими.

Використання косметики з терміном придатності, що минув

Вважається, що туш необхідно міняти кожні три місяці. У відкритий флакончик потрапляє не лише повітря, а й бактерії, а це може призвести до захворювань очей, випадання вій, серйозних алергічних реакцій, які виражаються в почервонінні очей та сльозотечі. Ніколи не варто економити на своєму здоров’ї, застосовуючи прострочену косметику.

Неправильне зняття водостійкої туші

Головна проблема, звичайно ж, не в самій туші, особливо якщо вона якісна, а її термін придатності нормальний. Проблема полягає в тому, щоб правильно знімати водостійку туш. Для цього потрібний спеціальний двофазний засіб, на якому є позначка «підходить для зняття водостійкої туші».

Інші засоби будуть менш ефективними, а завдяки докладеним зусиллям ви не втратите вії. А ще знімати туш необхідно акуратно прикладаючи ватяний диск, змочений у спеціальному лосьйоні – ні в якому разі не терти очі із зусиллям: так і розтягується шкіра повік, і відбувається випадання вій.

Відсутність турботи про шкіру навколо очей

Сюди можна віднести і застосування невідповідних засобів для догляду за періорбітальною зоною, які пройшли офтальмологічний контроль, та повне ігнорування крему для очей, хоча перші зморшок у цій галузі з’являються вже після 25, та сухість очей під час роботи за комп’ютером.

Все це може стати причиною підвищення чутливості і дратівливості очей, у разі якщо ви використовуєте для повік звичайний крем, може виникнути алергічна реакція, за якою піде втрата вій.

Обов’язково використовуйте креми для очей, що пройшли тестування, і спеціальні краплі для того, щоб заспокоїти слизову після роботи за комп’ютером або сидіння в гаджетах.

Фарбування вій

Зверніть увагу на склади фарб для вій – не всі вони однаково безпечні, і можуть містити різні речовини (формальдегіди, віддушки, фенілендіамін), які при частому використанні можуть погіршувати стан вій і призвести до їх випадання.

Причому фенілендіамін може бути також у фарбах на основі хни. Купуйте тільки якісні фарби для брів та вій, які не призведуть до негативних наслідків та алергії.

Exit mobile version