Вівторок, 30 Квітня

Розкішне довге волосся будь-яку людину зробить більш привабливою і симпатичною, тому багато хто намагається досягти успіху в даному питанні. Однак це дуже складне завдання, яке потребує комплексного підходу.

Які хитрощі допоможуть відростити розкішне волосся

Олії

Експерти зазначають, що необхідно використовувати якісні рослинні олії, які не лише зможуть активувати процес росту волосся, а й покращити текстуру. Тому можна використати будь-які варіанти.

Наприклад, дуже хороші результати показує звичайна реп’яхова олія в поєднанні з пекучим перцем. Покращується стан волосся від нерафінованої олії. Ефективними вважаються мигдальна та кокосова олія.

Живлення

Так як для будівництва волосся потрібні ресурси, потрібно забезпечити ним організм. Для цього потрібно стежити за балансом білків, жирів, антиоксидантів та вітамінів. Для того щоб волосся було довгим і доглянутим, харчуватися потрібно правильно. У раціоні на постійній основі мають бути ягоди, бобові, овочі, зелень, риба, птах, морепродукти.

Правильні доглядові процедури

Потрібно засвоїти кілька важливих правил, щоб волосся було довгим і красивим. Насамперед варто згадати про те, що волосся по можливості потрібно мити лише кілька разів на тиждень, а не щодня.

Доглядові засоби мають бути з натуральним складом. Чим якіснішим буде ваш догляд, тим більше вражаючих результатів варто очікувати. Також зазначається, що засоби мають бути не лише від одного виробника, а й із однієї серії.

Мокре волосся не можна розчісувати. По можливості потрібно звести до мінімуму термічну обробку шевелюри. Також варто розуміти, що будь-які процедури (фарбування, завивка, використання укладальних засобів) не найкраще відбиваються на стані волосся.

Нервова система

Варто пам’ятати про те, що проблеми з нервовою системою негативно впливають на зовнішність. У багатьох на тлі стресових ситуацій починається активне випадання волосся. Волосся стає тьмяним і непривабливим.

Тому потрібно намагатися взяти під контроль негативні емоції за допомогою будь-яких доступних засобів. Наприклад, можна пити трав’яні чаї, займатися з психологом, гуляти, спілкуватися з тваринами та проводити час із близькими людьми.

Exit mobile version