П’ятниця, 20 Вересня

На кухні кожної господині можна зустріти масу предметів, які не мають практичної користі. Фахівці назвали 4 предмети, яких сміливо варто позбавлятися. Вони лише займають корисну площу та знижують функціональність кухні. Особливо ці поради важливі для людей, у яких площа кухні мінімальна.

Непотрібна техніка

Побутова техніка значно полегшує життя. А хіба усю побутову техніку можна назвати функціональною? На кухні можна зустріти чимало предметів, які використовуються дуже рідко, а своє місце вони займають. Можна згадати кілька прикладів:

  • Хлібопічка.
  • Тостер.
  • Сушилка для овочів.
  • Міксер.
  • Електрична м’ясорубка та інші.

Якщо речі об’ємні, вони повинні зберігатися в шафах, а не на робочій поверхні. Також варто звернути увагу на регулярність використання. Наприклад, якщо сушилка для овочів використовується кілька разів на рік, її можна ставити подалі від очей. А корисна побутова техніка має бути під рукою, навіть якщо вона використовується не так часто.

Чашки, тарілки та інший посуд, який використовується рідко

Який сенс зберігати у своїй шафі 10 тарілок, 8 чашок, купу виделок та інших приладів, якщо у будинку живе лише 3 особи? Зайвий посуд лише займає корисний простір і накопичує на своїй поверхні пил.

Під рукою є сенс залишати лише те, що реально використовується. Особливу увагу варто приділяти посуду, який не підходить за комплектом. 

Простий приклад: тарілки можуть відрізнятись кольором, формою та іншими параметрами. Цього потрібно уникати, краще відразу позбавитися всього посуду, який не йде комплектом. Діяти слід жорстко, так вийде швидше докупити посуд, який ідеально вписуватиметься в інтер’єр.

Зношений текстиль

Кухонний текстиль стає непридатним приблизно через 2 тижні активного використання. Тому не варто дивуватися, що навіть у гарних господарок можна зустріти порвані рушники, підгорілі прихватки чи скатертини, на яких з’явилися плями чи малюнок полиняв.

Весь кухонний текстиль необхідно регулярно міняти. Саме такі дрібниці формують загальне уявлення про те, як господарка стежить за порядком у своєму домі. Все починається з дрібниць, тому кухонному текстилю потрібно приділяти особливу увагу.

Дублюючі аксесуари

Переповнений ящик зі столовими приладами – це найпоширеніша проблема. У ящиках часто можна зустріти столові прилади, які просто дублюють один одного. Наприклад, в одному ящику лежить два дуршлаги схожого розміру. 

Який сенс засмічувати корисний простір? Дублюючі аксесуари потрібно перекласти або просто викинути.

Тримаючи їх під рукою, кожна господиня просто ускладнює собі життя. Подібне правило можна віднести і до посуду та іншого інвентарю на кухні. Немає сенсу зберігати тарілки або столові прилади для гостей на кухні, їх можна перенести в інше місце та діставати за прямою потребою.

Exit mobile version