П’ятниця, 20 Вересня

Ванна кімната вже давно стала місцем, де люди розслабляються та отримують задоволення. Однак у цій кімнаті може бути кілька предметів, які становлять небезпеку.

Цвіль

Ванна кімната – це ідеальне середовище для проживання різних грибків та бактерій. Найцікавіше, що пліснява заводиться навіть у найдбайливіших господинь, адже знизити вологість вкрай складно. Можна згадати кілька факторів, через які з’являється пліснява у ванній.

  1. Тривале купання у душі чи ванній.
  2. Сохне одяг.
  3. Низька якість вентиляції.

Найгірше, що пліснява може з’явитися навіть у непомітних місцях. Наприклад, плісняву можна буде зустріти за натяжною стелею або в кутку ванної. Небезпека грибка відома багатьом, тому варто встановлювати якісні системи вентиляції та використовувати осушувачі повітря.

Мильний наліт

Мильний наліт непомітний, саме в цьому і проблема. Мильний наліт може утворюватися на підлозі та інших поверхнях, роблячи його по-справжньому небезпечними. Є просте рішення, яке може позбавитися мильного розчину: використовувати спеціальні засоби. Звичайною водою та губкою змити мильний наліт неможливо.

Освіжувачі повітря

Здавалося б, що поганого у освіжувачах повітря? Вони стали незамінними помічниками в домі, проте є кілька причин відмовитися від їхнього застосування:

  1. Хімікатами доводиться дихати щодня. А якщо поглянути на склад освіжувачів, їхня шкода стане очевидною.
  2. У багатьох засобах містяться отруйні речовини та канцерогени. Важливо звернути увагу на упаковку, де зазначено: “застосовувати в приміщенні, де немає людини”.

І найголовніше – освіжувачі ніяк не допомагають у боротьбі з неприємними ароматами, адже вони просто їх маскують.

Вініловий лінолеум

Вінілове покриття стало популярним та затребуваним. Багато його встановлюють у ванну кімнату, зовсім забуваючи про недоліки. 

У складі вінілового лінолеуму можна зустріти сіль фталевої кислоти, яка починає виділятися через високі температури і підвищену вологість. Встановлення такого покриття у ванній може стати причиною астми та інших захворювань дихальних шляхів.

Антибактеріальне мило

Антибактеріальне мило стало невід’ємним атрибутом ванної кімнати. Важливо звернути увагу на інструкцію щодо його застосування. 

Основна активна речовина – це триклозан, який може спровокувати гормональні порушення та різні алергічні реакції. Фахівці рекомендують віддавати перевагу звичайному господарському милу, за своєю ефективністю воно нічим не поступається.

Exit mobile version