П’ятниця, 22 Листопада

Деякі люди примудряються зберігати свою оселю в ідеальній чистоті в будь-яку пору року. До них можна раптово нагрянути в гості, але вони не судомно бігатимуть із ганчіркою, щоб навести поверхневий порядок. Натомість вони поставлять чайник і, можливо, встигнуть приготувати печиво або інше частування. Є кілька правил, якими керуються такі люди. 

Знають різницю між акуратністю та чистотою

У таких людей не лише вимиті підлоги, а й речі лежать на своїх місцях. Коли по будинку розкидані одяг, іграшки, книги та інші речі, це не створює почуття затишку. Навпаки, виникає відчуття бардаку та хаосу. 

Порядок – це звичка

Такі господарі уважні до всіх дрібниць. Якщо щось лежить або стоїть не так, вони відразу виправляють або кладуть на місце. Ці дії увійшли до звички, тому виконуються майже автоматично.

Прибирають на ходу

Одне з основних правил – краще зробити одну невелику дію, яка займе 5-10 хв., ніж витрачати весь день на генеральне прибирання. Такі люди обов’язково миють посуд після кожної трапези. Щодня вони виділяють кілька хвилин на те, щоб протерти полицю чи стіл. 

Мінімалізм

Такі люди не прагнуть накопичувати речі під приводом «раптом ще знадобиться». Досягти справжнього порядку можна тільки в тому випадку, якщо людину оточують тільки справді потрібні речі.

Ящик для сміття

У нього господарі складають речі, які рідко чи зовсім не використовуються. Їх не викидають одразу, а просто переконуються у тому, що ці предмети краще викинути, віддати чи продати. 

Exit mobile version