П’ятниця, 22 Листопада

Деякі куточки квартири не потребують частого прибирання, але це не означає, що про них можна забути.

Шафи

Нехай і не так активно, як на інших поверхнях, але на шафах теж накопичується пил та бруд. Щоб підтримувати верхню частину шаф у охайному стані, достатньо раз на місяць проходити по них вологою ганчіркою або пилососом зі спеціальною насадкою.

Вікна

Зовнішній бік вікон часто брудниться через погоду та пил, тоді як усередині скло можна досить довго не протирати. Проте мити шибки варто приблизно раз на 30 днів, інакше вони стануть каламутними, і в кімнату потраплятиме менше світла.

Предмети декору

Свічки, вази, картини та інший декор здатні довго залишатися чистими, але рано чи пізно все ж таки покриваються пилом. 

Швидкість, з якою це станеться, обумовлена ​​низкою чинників, серед яких якість повітря, частота провітрювань, наявність зволожувача та ін. Від цього залежить і періодичність вологого прибирання – здебільшого разу на місяць буде достатньо.

Килими

У будинках, в яких не живуть діти та домашні тварини, килими можна прибирати не дуже часто – основне чищення з використанням пилососу та засобів для чищення можна проводити раз на місяць, а хімчистку килимів – раз на півроку-рік.

Ящики

Ящики будь-якої системи зберігання також не потребують частого прибирання – щомісячного прибирання буде достатньо для підтримки порядку. А щоб чистота зберігалася якомога довше, подбайте про правильну організацію внутрішнього простору.

Exit mobile version