Четвер, 19 Вересня

Мабуть, що жодним іншім речам господині не приділяють стільки уваги, як махровим рушникам. Можна знайти безліч рекомендацій, як прати цей виріб. Але навіть якщо дотриматися всіх до єдиної порад, лише однією дією можна буде перекреслити досягнутий результат.

Часто господарок хвилює питання – чи можна прасувати махрові рушники? Досвід та практика показують, що від цієї ідеї за рідкісним винятком краще відмовитись. Причина в тому, що після обробки матеріалу гарячою праскою з парою ворс приминається, через що рушник стає жорстким, навіть якщо після прання залишався м’яким.

Але це ще не все. Після прасування махровий рушник гірше вбирає вологу. Тому, щоб не прасувати такі вироби, їх акуратно розвішують на сушарці, щоб залишилося тільки скласти і прибрати на полицю шафи.

Коли без праски не можна

Якщо йдеться про речі та рушники для немовлят, то прасувати їх потрібно обов’язково. Обробка гарячою парою дезінфікує тканину, що саме по собі не зайве.

Також потрібно запам’ятати, що лляні та бавовняні рушники прасують лише з лицьового боку, а якщо на матеріал нанесено вишивку, то його обробляють парою з виворітного боку.

Крім того, не прасують мікрофібру, тому що через високу температуру руйнуються волокна тканини.

Exit mobile version