Любителі ароматного та смачного напою саме таким способом позбавляються залишків кави – відправляють гущу в унітаз або раковину. Однак не кожен серйозно замислюється над тим, до яких наслідків це може призвести.
Звичайно, якщо змити в унітаз залишки кавової гущі один-два рази, то нічого не станеться, але якщо це робити постійно, можна зіткнутися з низкою проблем.
Причини, чому кавову гущавину не змивають в унітаз
Мудра господиня ніколи не дозволяє собі таку помилку: кавову гущавину не виливає в унітаз. Такий спосіб порятунку від спитої кави шкодить сантехнічним трубам: вони швидко забиваються та зношуються.
Особливо слід відмовитися від такої ідеї тим, хто має в квартирі старі чавунні труби. Вони насилу вимивають залишки бадьорого напою. Пластикові труби мають більший діаметр та швидше пропускають залишки їжі.
Ось у чому мінус і до чого це призведе
- Нерозчинні частинки кавової гущі з часом накопичуються в сифоні та контактують з іншими дрібними відходами та краплями жиру, утворюючи в’язку субстанцію.
- Кавова гуща м’яка за своєю консистенцією, швидко прилипає до жирових відкладень у трубах. І з часом утворюється справжній тромб, якого позбутися непросто.
Куди подіти кавову гущу
Найпростіше відправити спиту кавову гущу в контейнер для сміття або в компост.