Сучасні засоби для прання потребують ознайомлення з інструкцією перед застосуванням. Це раніше можна було просто взяти шмат господарського мила і не звертати уваги на температуру та жорсткість води. Спробуємо розібратися у причинах, через які не розчиняються капсули для прання.
Причин небагато, і лише в одному випадку господиня може сказати, що вона не винна.
Причина перша
Якщо уважно прочитати інструкцію, стане зрозуміло, що у воді з температурою нижче 30 градусів такі засоби не використовуються. Просто не розчиниться упаковка, де знаходиться гель.
Причина друга
Крім температури води потрібно врахувати ще й тривалість прання. Якщо включити короткий цикл, то така «пігулка» не встигне розчинитися, незважаючи на те, що температура води буде найкращою. Тому через 15 хвилин прання можна виявити в барабані залишки упаковки та гелю.
Причина третя
Не варто перевантажувати пральну машину під час використання капсул. Може просто не вистачити води, щоб упаковка розчинилася. Напевно, таблетка застрягне в комі білизни.
Причина четверта
Капсулу з гелем слід поміщати виключно в барабан при завантаженні білизни. У лотку їй робити нічого – це не передбачено конструктивними особливостями, тому що порошок з лотка вимивається напором води, а упаковка капсули знову ж таки не розчиниться.
Причина п’ята
Можливо, були придбані не найякісніші капсули. Але, можливо, деяким засобам потрібно значно більше часу, щоб розкрилася упаковка. А можливо, недобросовісний виробник використав замість розчинного матеріалу звичайний поліетилен. Таке теж трапляється.