Субота, 23 Листопада

Кожен, хто хоч раз зупинявся в готелі або жив кілька днів у готелі, помічав, що постіль тут завжди як нова. Причому вона не просто випрасувана і пахне свіжістю, а насправді біла. Те саме стосується халатів і рушників. Тепер цей секрет розкрито.

Секрет прання

Важко повірити, що для кожного нового постояльця адміністрація закладу зберегла новий комплект. Насправді це результат дбайливого прання. Ось як із цим завданням справляються покоївки.

Сортування

Це найважливіше, що може бути у пранні білизни. Білизну потрібно розділити за кольором, розміром та типом тканини. Дрібні речі з дрібними, великі з великими, рушники окремо від постільної білизни.

Завантаження

Праючи білизну, не слід перевантажувати барабан. Не тільки тому, що це позначиться на терміні служби побутової техніки. Чим більше білизни в машині, тим гірше вона відмивається, гірше виполіскуються миючі засоби і тим менше служить постільна білизна.

За правилами, в барабані має залишатися приблизно 20% вільного простору, а дверцята вільно зачинятися.

Якщо білизна синтетична, то барабан залишають вільним наполовину, а якщо вовняна, то завантажують на 1/3.

Температура

Бавовну та льон треба прати у воді температурою 90 градусів Цельсія. Синтетику не вище 60 градусів, пофарбовані матеріали до 40 градусів. Шовк – за температури не вище 30 градусів Цельсія.

Якщо говорити про рушники, то пухнастими вони залишаться, якщо замість кондиціонерів використовувати оцет. На одне прання достатньо додати 50 мл.

Сушіння

Правильно випрані речі потрібно правильно висушити. Найкраще це робити на відкритому повітрі. Якщо ні, то згодиться і сушарка. Речі, які можуть розтягнутися, сушать у горизонтальному положенні. І останнє, якщо хочете, щоб постільна білізна служило довше, не затягуйте її з пранням.

Exit mobile version