Пил є неприємним ворогом для господарок, які дбають про комфорт свого будинку. Непомітні частки пилу проникають у шафи та комоди, осідають на поверхні електроніки та побутової техніки, негативно впливають на здоров’я. Склад домашнього пилу залежить від матеріалів, що використовуються в обробці кімнат, типу меблів та інших факторів.
Небезпека пилу
Однак, поза всяким сумнівом, всі види пилу мають однакову небезпеку, оскільки можуть виявитися притулком для пилових кліщів, стати причиною алергії та проблем з диханням. До складу пилу також входять канцерогени, токсини, хвороботворні бактерії, грибки та яйця глистів.
Як зменшити кількість пилу в домі
Незважаючи на старання господарок, пил щодня накопичується в будинку, забиваючись у важкодоступні місця. Регулярне прибирання з використанням професійних методів та доступних народних способів допоможе значно зменшити кількість забруднень.
Основні правила прибирання пилу:
- виявите основні пилозбірники у квартирі і щодня протирайте поверхні;
- регулярно періть білизну, провітрюйте подушки та підковдри;
- Не забувайте пилососити меблі та проводити генеральне прибирання не рідше 1 разу на 7-10 днів.
Лайфхак для прибирання пилу
Вам вдасться боротися із пилом набагато успішніше, якщо скористатися популярною хитрістю. Тримайте у своєму домі чисті ганчірки з вовни, які допоможуть за хвилини прибрати весь пил з твердих поверхонь, фасадів, побутової техніки. Такий матеріал найкраще збирає пил і не дає йому розлітатися. Можна звернути увагу на ворсисті серветки з мікрофібри.
Залишайтесь принциповими у питанні прибирання свого будинку, використовуючи прості методи, не дозволяйте пилу зіпсувати зовнішній вигляд інтер’єру, стати загрозою вашому здоров’ю.