Субота, 18 Травня

Ті городники, які завзято стверджують, що вони нічим не підгодовують розсаду, швидше за все відверто лукавлять. Отримати міцні сіянці, які згодом дадуть чудовий урожай, без добрив неможливо.

Пов’язано це з тим, що у певний період свого життя томати, перці та баклажани, окрім вимогливості до тепла та світла, починають проявляти «претензії» і до мінерального харчування.

Зрозуміло, вирощувати розсаду варто не в порожній землі – ґрунт може складатися, наприклад, із городньої землі, гною, гнучкого перегною, річкового піску і невеликої кількості деревної золи, але навесні до нього варто додати ще й суперфосфат і сульфат калію.

Це допоможе задовольнити потреби рослин, які потребують фосфорного харчування в момент проростання і появи сходів – навіть якщо ви внесете посилені підживлення, але пізніше, виправити стан справ буде вже неможливо.

Через те, що розсада зростає, а обсяг ґрунту залишається, як і раніше, невеликим, запас харчування слід поповнювати. Вносите добрива в середньому один раз на десять днів і лише під корінь.

Найпростіше зробити це, купивши вже готові препарати, які містять такі макроелементи, як азот, фосфор і калій. Крім цього, переконайтеся, що тут присутні і мезоелементи (кальцій, магній, залізо, сірка), а також мікроелементи (бор, цинк, молібден, мідь, марганець та ін.).

За весь період вегетації можна також кілька разів «почастувати» розсаду рідкими гуматами і стільки ж – розведеним курячим послідом.

Exit mobile version