П’ятниця, 20 Вересня

Сушіння білизни у квартирі – це справжній головний біль. Влітку рятує балкон. Взимку, якщо балкон не утеплений, білизна може стати льодом. У квартирі є ризик збільшити вологість повітря, що сподобається лише кімнатним рослинам. Розберемося, як висушити білизну швидше та простіше.

Є кілька хитрощів, які допоможуть не перетворити вітальню на філію банно-прального комбінату і не заславитися замарашкою.

По-перше, не заощаджуйте на віджимі

Краще випрати один комплект, добре віджати і швидко висушити, ніж випрати всю постільну білизну і сушити її цілий тиждень, чи не з вентилятором і обігрівачем. Чим гірше віджата білизна, тим більше вологи опиниться в кімнаті. Пам’ятайте, що менше білизни в барабані, тим сухішою вона виходить після віджиму.

По-друге, провітрюйте

Чим більше білизни ви повісили сохнути у квартирі, тим більше свіжого повітря має бути у житловому приміщенні. Якщо у звичайному режимі провітрювати потрібно не рідше 3 разів на день, то з мокрою білизною це потрібно робити щонайменше в 2 рази частіше.

По-третє, вішайте білизну правильно

Білизна повинна висіти на сушарці якнайширше. Чим більше речей на лозинах, тим гірша вентиляція і більше шансів, що вони зіпрють і будуть затхлими.

По-четверте, де сушити

У ванній і так висока вологість, але завдяки рушникосушителю білизна висохне швидше. Біда в тому, що місця там обмаль. На допомогу приходять сушарки. А ось їх потрібно розміщувати таким чином, щоб вони стояли не ближче ніж 10-15 сантиметрів до стіни чи інших предметів.

Найкраще встановити сушарку біля вікна, де ефект від провітрювання максимальний, а завдяки батареї часу на сушіння потрібно не більше, ніж у ванній.

Exit mobile version