Субота, 23 Листопада

Досвідчені городники ніколи не викидають бананову шкірку. Навпаки, вони збирають залишки фруктів протягом осінніх та зимових місяців.

Справа в тому, що шкірки бананів без проблем перетворюються на чудове добриво, що є джерелом чималої кількості важливих сполук і мікроелементів. Внесення такого підживлення на початку наступного дачного сезону підвищить шанси на отримання рясного врожаю овочевих культур.

Як правильно заготовляти бананову шкірку

Звичайно, шкірку не можна просто покласти в пакетик і залишити в якійсь шафці. Якщо не підготувати шкірку до тривалого зберігання, вона просто покриється цвіллю. Щоб фруктові відходи стали основою для добрива і не перетворилися на сміття, їх потрібно певним чином обробити.

Діяти треба так: нарізати бананову шкірку, покласти шматочки в пластиковий контейнер і залишити біля радіатора опалення. Незабаром залишки стануть сухими і набудуть захисту від запліснявання. Масу, що вийшла, треба подрібнити. У цьому допоможе кавомолка.

У результаті з’явиться «порошок», який потрібно пересипати в якусь тару зі скла та зберігати всю осінь та зиму.

Як використовувати добрива

Застосовувати підживлення потрібно на початку весни – перед посадкою овочів. Потрібно просто насипати банановий порошок на ґрунт там, де планується посадити культури.

На 1 м2 ділянки вистачить п’яти столових ложок засобу. Ще пару ложок треба буде насипати в лунки, коли здійснюватиметься пересадка розсади.

Протягом дачного сезону рослини можна буде поливати настоєм, приготованим на основі сипучого засобу.

Найкраще на таке добриво реагують представники сімейства гарбузових (огірки, кабачки і т. д.).

Exit mobile version