Субота, 23 Листопада

Харчова міль та її потомство – гусениці, зовсім не такі нешкідливі, як здається і справа тут не в тому, що паразити зіпсують харчі. З їхньою появою у мешканців можуть несподівано розвинутися такі захворювання як риніт та кон’юнктивіт, алергія. Це відбувається при вдиханні продуктів життєдіяльності комах.

Тому боротися з домашніми шкідниками потрібно ретельно.

Ось кілька слушних порад, які допоможуть уникнути появи шкідників.

Профілактика

Припаси їстівного – це завжди добре, але тільки в тому випадку, якщо є можливість зберігати їх без наслідків. Відомо, що паразити найчастіше заводяться ще на складах чи в магазинах. Опинившись вдома, вони можуть розширити ареол проживання, забравшись із пакета з борошном у крупи, цукор, макарони, сухофрукти.

Що робити

  1. Виявивши в будинку харчову міль, потрібно відразу приступити до перевірки запасів бакалійної групи товарів. Ретельно потрібно переглядати всі продукти.
  2. Продукти, в яких завелися личинки шкідників, буде простіше викинути. Але цього замало.
  3. Полиці, ящики та шафи, де зберігалися зіпсовані продукти, потрібно обробити ретельно. На кухні безпечніше використовуватиме столовий оцет або розчин господарського мила.

Після прибирання потрібно провітрити та висушити місця зберігання продуктів.

Ті запаси, які не викликають підозри, краще прибрати в холодильник.

Щоб ситуація не повторилася в майбутньому, усю бакалію рекомендується зберігати разом із ароматними спеціями – гострим перцем, лавровим листом чи часником.

Exit mobile version