Субота, 23 Листопада

Висаджені на грядки рослини вкорінюються і набирають сили, з’являються перші сходи, і все це тішить дачників та городників. Щоб усе так тривало протягом сезону, потрібно виявити увагу до рекомендацій місячного календаря, оскільки нічне світило істотно впливає на майбутній урожай.

Ось чим потрібно зайнятися на грядках у період з 29 травня до 4 червня.

29 травня

Можна зайнятися посадкою, пересадкою плодових дерев, сіяти, садити і пересаджувати зелень, листові та баштанні культури, посадкою однорічних квітів, а також овочевих культур на насіння. Добре піде прополка, оранка, розпушування та підгортання. З кімнатних рослин висаджують драцену та монстеру, сциндапсус, філодендрон, цисус та інші культури. Також займаємося поливом, щепленням, добривом та заготівлею живців.

Не рекомендується обрізання дерев.

30 травня

Рекомендована посадка бульбових квітів, чагарників, кучерявих та лікарських рослин, трав, займаємося пересадкою, укоріненням живців, підживленням, поливом, розпушуванням, поливом, посадкою кімнатних рослин, пасинкуванням, прищипкою та підживленням.

Не рекомендується обрізання плодових дерев.

31 травня

Можна займатися посівом та посадкою, пересадкою плодових та баштанних культур, зелені, листових овочів, ягідників, плодових дерев, бульбових квітів та чагарників. Також можна зайнятися живцюванням, укоріненням, проріджуванням, пасинкуванням, пікіруванням та прищипкою.

Не рекомендується обрізання плодових дерев.

1 червня

Цього дня можна займатися поливом та вносити підживлення, стригти газон.

Не рекомендується обрізка та посадка.

2 червня

Гарний час для висадки розсади томатів, перців та баклажанів, посіву огірків та кабачків, а також баштанних культур.

3 червня

Цього дня можна зайнятися профілактичною обробкою рослин від захворювань та фітофтори зокрема. Також можна внести мульчу на грядки.

4 червня

Це повний місяць. Сьогодні краще залишити всі роботи, пов’язані з рослинами.

У цей період допускається лише прополка та полив.

Exit mobile version