П’ятниця, 22 Листопада

Неприємний запах у пральній машині – це поширена проблема. Тому варто розібрати основні причини та прості способи усунення, які зможе легко повторити кожна людина вдома.

Перевірка системи зливу

У пральній машині є зливна труба та фільтр грубої очистки. Найцікавіше, що більшість людей навіть не відкривають інструкцію з експлуатації. 

Важливо відзначити ключовий факт: фільтр грубої очистки необхідно очищати один раз на місяць при активному пранні. Якщо цього не робити, фільтр перестане пропускати воду, через що і почне з’являтися пліснява всередині пральної машини. Також згодом може забиватись труба для зливу води. З цих речей і варто розпочинати боротьбу з неприємним ароматом.

Сервісне прання

Більшість людей перуть речі при температурі 40 градусів. Цей режим здається комфортним та найшвидшим. А як же пліснява та грибок, який згодом з’являється у будь-якій пральній машині? Цвіль можна прибирати, перучи один раз на місяць з максимальною температурою.

Під час сервісного прання можна додавати барабан:

  1. Соду та оцет. Сода змішується з водою, розчин переливається у відсік для миючих засобів. Безпосередньо в барабан виливається 1-2 склянки оцту.
  2. У відсік для кондиціонера можна налити оцет. Звичайно, в процесі прання з’явиться неприємний аромат від оцту, але він досить швидко вивітриться.
  3. Відбілювач. Важливе правило: якщо застосовується відбілювач, інші миючі засоби не можна використовувати. Після використання відбілювача рекомендується запустити кілька разів режим полоскання.

У сервісному пранні немає нічого складного. А якщо взяти таку звичку за основу, то проблем із неприємним запахом не повинно бути.

Очищення всіх ущільнювачів

Цвіль і грибок найчастіше утворюються на гумових ущільнювачах. Найпростіше рішення: змішати оцет з водою в рівних пропорціях, одягти гумові рукавички і ретельно протерти ущільнювачі. Спосіб працюючий, однак повністю позбутися плісняви ​​складно, оскільки вона може з’являтися у важкодоступних місцях.

Якщо після очищення пліснява залишилася або манжета виявилася пошкодженою, варто задуматися про її повну заміну. Якщо модель пральної машини стара, заміну ущільнювачів можна виконати самостійно, складного в цьому нічого немає.

Пральний пральний порошок

Іноді причиною появи плісняви ​​є пральний порошок, який не підходить до певної моделі, або не відповідає вибраному режиму прання. Варто спробувати змінити пральний порошок та подивитися на результати.

Сушіння барабана

Якщо барабан буде сухим, усередині не почне з’являтися пліснява. Є проста порада: після прання дверцята варто завжди тримати відчиненими, щоб техніка швидше просихала. Також не варто складати речі безпосередньо в пральну машинку, така звичка призводить до появи неприємного запаху. Для зберігання брудних речей повинні використовуватись спеціальні ємності.

Exit mobile version