П’ятниця, 22 Листопада

Незважаючи на те, що останнім часом душові кабіни стають все популярнішими, ванна продовжує залишатися затребуваним сантехнічним виробом у багатьох квартирах. Адже що може бути краще, ніж розслабитися у теплій воді після важких робочих буднів? Щоб отримати максимум задоволення, потрібна гаряча вода, зручна купіль і, звичайно ж, сифон для ванної, який має справно працювати. Про особливості вибору останнього й йтиметься подальша мова.

Які функції виконує сифон для ванни та навіщо він потрібен?

Йдеться про важливий сантехнічний елемент, який відводить воду з ванної в каналізацію і не дозволяє запахам із каналізації проникати в кімнату. Сифон складається із зливного та переливного блоків.

Зливна труба зливає воду з ванни та закріплена в її донній частині. Саме вона закривається пробкою, коли потрібно набрати воду. Переливна труба, у свою чергу, не дозволяє воді вилитися за краї ванної і знаходиться трохи нижче переднього бортика.

Різновиди сифонів для ванни

Щоб вам було легко вибрати оптимальний сифон для ванни, варто ознайомитися з різновидами цих виробів і їх ключовими особливостями. Залежно від конфігурації сифони можуть бути:

  • Колінними (трубними). В даному випадку сифон представлений у вигляді труби, для виготовлення якої зазвичай використовують метал або жорсткий пластик. Йдеться про масивний виріб, який прочищається лише при суттєвих забрудненнях.
  • Пляшковими. Такий сифон за конфігурацією нагадує пляшку або колбу. Знизу розташований свого роду відстійник для вилучення із сифону сміття, який випадково потрапляє до нього. Ця модель відрізняється зручністю в обслуговуванні.
  • Сифон-гофра. Основа цього виробу – гофрована труба із пластику в S-формі. Завдяки такому вигину утворюється гідрозатвор. Головна перевага сифон-гофри полягає у його рухливості – гофра розтягується, що робить її універсальною. Але є й мінус – у разі забруднення чистка займе надто багато часу.

Також сифони відрізняються і за функціональністю. Вони бувають:

  • Класичними. Зливний отвір закривається пробкою, після чого ванна наповнюється водою. Щоб спустошити її, пробка виймається.
  • Автоматичними. Вдосконалена класика. Повертаючи спеціальну ручку в різні боки, відбувається відкриття або закриття зливу-переливу.
  • Із системою click-clack. Найбільш сучасне рішення, при якому одне натискання на заглушку призводить до закриття зливу, а друге до відкриття.

Сифони можуть бути виконані з різних матеріалів:

  • Пластик. Має тривалий експлуатаційний термін та є дешевим.
  • Метал. Виглядає естетично, гарно. Є і мінус у вигляді швидкого скупчення бруду на внутрішніх поверхнях таких моделей.
  • Чавун. Такі сифони можна встановлювати лише на чавунні ванни. Є найменш поширеним варіантом.

В інтернет-магазині «Імперія Сантехніки» пропонується ознайомитися з великим вибором сифонів для ванної і вибрати ту модель, яка повністю відповідатиме вашим вимогам, уподобанням.

Exit mobile version