Вівторок, 7 Травня

Прання речей потребує чимало зусиль та фінансових витрат. Найцікавіше, що якість прання може знижуватись, а тканина почне втрачати свою м’якість. Існує кілька об’єктивних причин, чому це відбувається. Тому в основних хитрощах прання слід розібратися докладніше.

Чому речі починають гірше відпратися

Згодом речі стають тьмяними і може з’являтися неприємний аромат. Як показує практика, багато людей починають відразу звинувачувати поганий порошок або думають, що їхня машинка не виконує свої функції належним чином. Можна згадати кілька причин, чому виявляються подібні неприємності:

  • Жорстка вода.
  • Накип у барабані.
  • Наліт на стінах машини.
  • Бактерії, що розвиваються у вологому середовищі.

Насамперед потрібно позбутися причин. Якщо цього не зробити, навіть якісні та дорогі засоби не допоможуть виправити ситуацію.

Сіль

Додавання солі може здаватися нелогічним рішенням, але тут важливо дивитися на особливості. Подібний прийом завжди використовували люди у минулому. У сучасному світі через появу техніки базові прийоми багато хто забув, а даремно.

При пранні достатньо додавати 5 столових ложок солі. Її можна висипати безпосередньо в барабан. Сіль зберігає зовнішній вигляд і допомагає у процесі полоскання. Сіль рекомендується додавати в 1 із 5 прань.

Аспірин

Аспірин – це універсальний засіб, який обов’язково потрібно рідко використовувати. Аспірин за своїми властивостями нагадує відбілювач, проте ефект можна назвати щадним. Аспірин слід додавати при сильних забрудненнях. Достатньо додати від 5 до 8 таблеток під час прання. Оптимальний режим: щонайменше години, максимальна температура +40 градусів.

Якщо потрібно досягти профілактичного ефекту, достатньо потовкти 3 таблетки аспірину і змішати їх із порошком. Режим прання можна вибирати будь-який. Аспірин можна використовувати без обмежень.

Оцет

З’явився неприємний аромат у барабані та не вдається досягти свіжості речей після прання? Швидше за все, з’явився грибок чи пліснява. У цьому випадку застосування оцту – це вихід. Для прання використовується 9% оцет. Оцет виконує дві функції:

  • Відбілює речі. Для прання додавати 200мл.
  • Якщо потрібно позбутися неприємного аромату, додавати 100 мл оцту.

Оцет можна додавати у відсік кондиціонера, замінюючи його. Після прання у речей може з’явитися відповідний кислуватий запах, але боятися цього точно не слід, він швидко вивітрюється під час сушіння.

Ефірні олії

Хочеться, щоб речі приємно пахли, а відповідного засобу немає? Можна використовувати від 5 до 10 крапель ефірних олій. Її можна змішати з морською сіллю або додавати безпосередньо в барабан.

Неприпустимо використовувати фарбуючі олії, вони можуть залишити серйозні забруднення на одязі. Олії повинні бути прозорими – це ключова умова.

Лимонна кислота

Лимонна кислота підходить для прання бавовни та льону. Якщо на них з’явилися жовті плями, які не можна видалити звичайним пральним порошком, можна додавати 1 чайну ложку лимонної кислоти в процесі прання. Деякі люди додають свіжий сік, але особливої ​​різниці немає.

Exit mobile version