Четвер, 19 Вересня

Рідко комусь із міських жителів щастить із водопровідною водою, і згодом на поверхні ванни осідає жовтий вапняний наліт. Боротися з ним потрібно починати при перших ознаках утворення жовтизни, і чим раніше це зробити, тим м’якіші за складом засоби можна використовувати.

Розкажемо, які народні засоби допоможуть без особливих зусиль зробити ванну білою.

Спосіб перший

Столовий оцет слід розчинити у воді у співвідношенні 1:2. Цим розчином можна чистити сантехніку та ванну, а щоб зробити розчин густішим і обробити вертикальні поверхні, можна додати трохи рідкого мила та залишити розчин на 20 хвилин. Потім змити водою.

Спосіб другий

Розчиніть лимонну кислоту в невеликій кількості води та обробіть поверхні, змочивши в розчині губку або серветку. Через 15 хвилин залишиться змити розчин та наліт водою. Замість лимонної кислоти можна використати сік лимона.

Спосіб третій

Змішайте харчову соду з невеликою кількістю води, щоб вийшла густа паста. Її наносять на поверхню і залишають на годину, потім змивають водою.

Спосіб четвертий

Аналогічний ефект має відбілююча зубна паста, але її можна використовувати тільки на ранніх стадіях, коли вапняний наліт ще тільки починає проявляти себе.

Спосіб п’ятий

Потрібно приготувати концентрований розчин із господарського мила, розчинивши стружку в окропі. Склад за консистенцією має нагадувати сметану. Додайте харчову соду, перемішайте та приступайте до очищення поверхонь, залишивши на 1-1,5 години. Потім засіб змивають водою, а поверхню протирають м’якою тканиною.

Exit mobile version