П’ятниця, 22 Листопада

У весняний період кожен дачник, на ділянці якого росте вишня, має приділити цій рослині особливу увагу. Якщо не буде виконано кілька важливих дій, то майбутній урожай навряд чи виявиться багатим.

Отже, що потрібно зробити навесні тому, хто вирощує вишню?

Провести обрізання

Потрібно видалити зайві пагони, інакше не сформується багато ягід. Прибрати треба всі гілки, на яких видно ушкодження та ознаки недуг. Також варто видалити пагони, через які крона виявилася надто густою. Процедуру потрібно встигнути провести до того, як розпустилися буруньки.

Правильно полити

Якщо у весняний період дощів майже немає, то до початку літа вишню потрібно полити двічі. Вперше – до того, як розпустилися буруньки. Вдруге – після закінчення цвітіння.

Кожна рослина має одержати в середньому 40 літрів рідини. Дефіцит вологи – часта причина проблем із плодоутворенням.

Підгодувати

Зрозуміло, не можна забувати про внесення добрив. Навесні вишня добре відреагує на карбамід (40 грамів на відро води), а також на нітрофоску (пару столових ложок на відро води).

Захистити від недуг та шкідників

І, звичайно, варто пам’ятати про важливість профілактики захворювань. У першій половині другого весняного місяця варто провести обробку вишні розчином мідного купоросу. Також варто використовувати спеціальні препарати проти вишневої мухи та інших небезпечних для дерева комах.

Exit mobile version