П’ятниця, 20 Вересня

Якщо порядок у будинку цінний, то хитрощі людей, які зробили прибирання своєю щоденною роботою, будуть доречними. Експерти в галузі клінінгу відзначають нюанси, які багато хто ігнорує або помилково вважає не таким важливим. 

Час прибирання

Вважається, що лад у житлі краще наводити в період з 10 ранку до 3 дня. У цей час найкраще природне освітлення. 

Більше інструментів

Не так важливо кількість засобів для чищення, скільки інвентарю, впевнені клінери. Експерти рекомендують тримати біля кожної раковини ганчірки, губки та інше начиння для наведення порядку, щоб не бігати по дому: побачив – протер. 

Чищення ванни

Професійні прибиральники рекомендують чистити ванну щонайменше 2 рази на тиждень: чим менше нальоту накопичиться, тим довше сантехніка сяятиме. 

Прибирання по ділянках

Фахівці радять максимально дробити територію, що прибирається. Наприклад, сервант звільняють від посуду, протирають, ставлять усе на місце і переходять до наступної зони (стіл, шафа, підвіконня тощо). 

З чого почати 

Клінери рекомендують починати прибирання з найбруднішого місця в будинку. Якщо роботу доведеться перервати, найпроблемніша зона буде відносно чистою. 

Прибирання кухні

Місце, де відбуваються кулінарні дива, вважається одним із найбрудніших місць у будинку. Щоб спростити завдання, клінери радять робити міні-прибирання на кухні після кожного приготування. 

Генеральне прибирання

Звичка не наводити лад місяцями, сподіваючись на генеральне прибирання, може відбити робочий настрій у процесі: великий обсяг завдань, багато бруду, пилу, сміття, а часу й сил мало.

Експерти рекомендують щодня приділяти невеликому прибиранню 15-20 хв. Така звичка дозволить підтримувати постійний порядок у будинку та викреслить із лексикону фразу «генеральне прибирання». 

Exit mobile version