Вівторок, 26 Листопада

Коли людина планує випрати свої речі, то їй здається, все, що вона має зробити, — це лише дістати їх із кошика для брудної білизни, покласти в машину, засипати порошок, виставити режим прання та вирушити у своїх справах.

Насправді все не так просто. Далеко не всі речі можна прати, не замислюючись, наприклад, світлі тканини краще прати окремо від чорних або кольорових. А також не варто забувати, про делікатне прання: воно підходить для вовни та шовку. 

Але часто люди не замислюються про те, що рушники, чи то банні, чи кухонні, також не варто класти в машину разом. Насправді на кухонних рушниках накопичується величезна кількість бактерій, у тому числі і кишкова паличка, яка є згубною для здоров’я людини. 

Людина далеко не завжди витирає кухонним рушником тільки руки. Вона також може протерти ним стіл, на якому зібралося безліч бруду. А коли настає час прання, і людина, не замислюючись, кидає кухонні рушники разом з рештою білизною, то тим самим вона може зробити згубну помилку, адже в цьому випадку зараженими стануть всі тканини. 

Але щоб убезпечити себе і випрати рушники, достатньо лише запустити для них окреме прання, так вони стануть чистими, а користуватися ними буде безпечно.

Звичайно ж, такі речі потрібно прати у гарячій воді та додавати не тільки порошок, але й дезінфікуючий засіб, який боротиметься з бактеріями. Займатися пранням як банних, так і кухонних рушників слід раз на 7-10 днів.

Exit mobile version