Субота, 21 Вересня

Всі батьки намагаються влаштувати проживання своєї дитини з максимальним комфортом. Спеціальні меблі стають при цьому обов’язковим атрибутом кожної дитячої кімнати. Найпершим елементом, з яким знайомиться безпосередньо малюк, стає маленький стільчик для годування. Далі дитина отримує інші предмети обстановки, які підбираються в залежності від її віку.

Що неодмінно має бути в дитячій кімнаті?

Для створення зручного проживання у приміщенні кімнату бажано поділити на три умовні зони – для сну, гри та для приготування уроків, коли дитина піде до школи. Для кожної з цих зон потрібно вибирати наступні варіанти меблів:

  • для сну – ліжко, тумбочку для нічника, дитячі стільці для того, щоб привчати дитину акуратно складати одяг;
  • ігрова зона – стелажі або шафа, коробки з іграшками, за можливості можна встановити м’яке крісло;
  • «шкільна» зона – тут потрібен буде зручний стілець, письмовий стіл або спеціальні домашні парти для дітей, поличка над столом.

Підбираючи меблі, варто звертати увагу не лише на їх зовнішній дизайн. Велике значення приділяється функціональним та безпековим властивостям. 

Фото https://aklas.ua/. Парта Evo-kids EVO-50

Специфіка вибору меблів для дитячої кімнати.

Предмети обстановки повинні бути виготовлені з екологічно чистої сировини — дерева чи металу. Також варто уточнити, чи нема в матеріалах шкідливих складників – таких, як формальдегід. На меблях не має бути гострих кутів чи скляних вставок. Також важливо перевіряти надійність конструкцій. Меблі мають стабільно стояти на підлозі, не хитаючись та не зсовуючись з місця. Не менш актуальне питання підбору з урахуванням віку дитини. Особлива увага приділяється стільчикам, які випускаються для маленьких користувачів у різних розмірах:

  • Для малюків. Найпопулярнішими є вироби з деревини або пластику. Сидіння таких стільців не передбачає м’якої оббивки, та дозволяє дитині легко і вільно ковзатися по поверхні, щоб не перевантажувати хребет статичним навантаженням.
  • Для дітей від 3 до 6 років. Такі стільчики зазвичай використовуються в іграх, а тому вони мають бути досить легкими для дитини. Вироби такого плану вирізняються цікавим дизайном та мають стійкі ніжки певної довжини.
  • Ортопедичний дитячий стілець. Він купується в період, коли дитина йде до школи. Правильність вибору тут зумовлена необхідністю уникнути сколіозу та остеохондрозу в результаті тривалого сидіння дитини.
Фото https://aklas.ua/. Стілець FunDesk SST3D

Окремо відзначається так званий стаціонарний стілець. Він може використовуватися у всіх зонах кімнати, забезпечуючи різні потреби дитини. 

Варто звернути увагу й на вибір письмово столу. Висота стільниці у нього повинна знаходитися на рівні сонячного сплетіння дитини. Ноги при цьому мають стояти під прямим кутом. Оскільки діти швидко ростуть, то постійно купувати такі столи буде досить затратно. А тому бажано вибирати стіл-трансформер, який “зростає” разом з дитиною. 

Exit mobile version