П’ятниця, 22 Листопада

Майже кожна господиня стикалася з такою проблемою, як поява нагару на нижній частині праски. Прасувати речі стає значно складніше. Уникнути появи забруднень та нальоту на підошві пристрою непросто. Але переживати із цього приводу не варто. Справа в тому, що видалення нагару, що вже з’явився, – досить проста процедура. Головне – використовувати перевірені засоби. І витрачатися зовсім не обов’язково. Замість дорогих спеціальних засобів можна застосувати простіші та дешевші, але не менш ефективні.

Сіль

Перед використанням кухонної солі побутовий прилад слід трохи нагріти. Відразу після цього пристрій необхідно вимкнути. Нижню частину праски треба посипати сіллю.

Обробити «посолену» підошву слід спочатку просоченою водою ганчірочкою, а потім сухим шматком тканини. У результаті нагар має зникнути.

Проводити процедуру треба дуже обережно. Важливо, щоб сіль не потрапила до дірочок на підошві. Якщо ви не хочете ризикувати, протріть нижню частину праски марлею, в яку загорнуть сипкий продукт.

Оцет

Візьміть ватяний диск і просочіть його невеликою кількістю оцту. Далі “пройдіться” косметичним засобом по підошві. Оцтовий компонент швидко справляється із легкими забрудненнями. Завершити процедуру варто протиранням пристрою чистою сухою ганчіркою.

Сода

Справляється з нагаром і харчова сода. Однак засіб потрібно використовувати не в сипучому, а в пастоподібному вигляді. Перетворити двовуглекислий натрій на пасту дуже просто: досить просто додати трохи води.

Вийде маса, яку потрібно нанести на шматок тканини. Залишиться лише протерти підошву. Залишки засобу треба зняти вже чистою ганчірочкою.

Exit mobile version