Субота, 23 Листопада

Сухе повітря не просто створює дискомфорт і змушує електризуватися волосся, що завдає певних незручностей. Низька вологість призводить до висушення шкіри, появи алергічних реакцій, сухості слизової оболонки, порушення роботи дихальних шляхів, лущення шкіри та інших проблем. 

У квартирах, як правило, повітря і так сухіше, ніж у приватних будинках, а з початком опалювального сезону рівень вологості знижується до 20%, тоді як у звичайних умовах становить близько 65%. 

Найпростіший спосіб усунути проблему – купити освіжувач повітря. Але винахідливі хазяї використовують інші лайфхаки, які допомагають від зайвої сухості повітря.

Лайфхак перший: рушник на батареї

Про цей метод знають усі, але найчастіше забувають його використовувати. Відведіть для цього завдання старий махровий рушник або іншу річ, яка вбирає багато води. Візьміть у звичку тримати на батареї мокрий рушник протягом усього опалювального сезону.

Лайфхак другий: квіти

Всі рослини випаровують вологу через листя, кімнатні у тому числі. Заведіть квіти з великим листям і великим листовим апаратом, щоб площа випаровування була більшою.

Більшість рослин теж страждають від сухості повітря, тому їх треба регулярно обприскувати та ставити поруч ємності з водою.

Можна створити композицію, поставивши горщики в піддон із галькою, гарними камінчиками або піском, регулярно підливаючи в нього воду. Це естетичніше за миску з водою і рушники на батареї.

Лайфхак третій: фонтан

У продажу можна знайти напувалки для котів у вигляді фонтанчика. Навіть якщо у вас немає домашнього улюбленця, фонтан чудово впишеться в інтер’єр і виглядатиме симпатичніше, ніж миска з водою.

Лайфхак четвертий: акваріум

Якщо ви в дитинстві мріяли завести рибок, настав час це зробити. Окрім краси та заспокійливого ефекту, відкритий акваріум чудово зволожує повітря.

Лайфхак п’ятий: ванна

Після того, як ви прийняли душ або поніжилися у ванні, відчиніть двері, щоб вологе повітря поширилося по квартирі.

Лайфхак шостий: пароварка

Електричні пароварки та кашеварки, що працюють за принципом водяної бані – дуже зручні пристрої. У них наливається вода, що кипить і випаровується. Так як це електричний прилад, його не обов’язково використовувати тільки на кухні. Можна зварити кашу в кімнаті, а вода, що випаровується в процесі приготування, підвищить вологість повітря.

Ці методи можна використовувати окремо чи комбінувати. У будь-якому випадку вони допоможуть підтримувати оптимальну вологість у приміщенні.

Exit mobile version