П’ятниця, 22 Листопада

Ігнорувати дикозростаючу поросль на ділянці в жодному разі не можна – бур’яни, як мінімум, забирають у культурних рослин воду та поживні речовини, через що врожайність останніх знижується.

1. Мульчування

Щоб захистити грядки від бур’янів, замульчуйте їх таким чином, щоб шар покривного матеріалу складав 5-6 см.

Мульча може бути будь-якою, головне – дотримуватися кількох вимог: не забудьте очистити ділянку і полити її перед тим, як приступити до процедури, а якщо ви використовуєте як матеріал для укриття тирсу, тріску або кору дерев, товщину шару, що мульчує, можна збільшити до 20 см.

2. Сидерати

Ще один відносно простий спосіб, який полягає в тому, щоб заповнити ділянку сидеративними рослинами. Як правило, вони мають потужну кореневу систему і «забивають» бур’яни».

Використовуйте для цього горох, люпин, гречку, овес, пшеницю та інші сидерати.

3. Випалювання

Підходящий час для застосування даного методу – пізня весна або рання осінь. Будьте обережні: незважаючи на те, що спосіб відрізняється ефективністю, він досить небезпечний.

До плюсів випалювання можна віднести той факт, що вогонь не змінює хімічний склад ґрунту, підходить для обробки вузьких ділянок і залишає по собі корисну золу. Але є й мінуси – для його реалізації вам знадобляться спеціальні пальники.

Exit mobile version