Понеділок, 20 Травня

Цвіль не тільки псує інтер’єр, а й небезпечна для здоров’я мешканців квартири чи будинку. Основна причина появи – висока вологість у приміщенні. Додаткова умова для процвітання плісняви ​​– погана вентиляція. 

Частинки грибів, їх спори та продукти життєдіяльності – все це чужорідне для організму людини. Спочатку може виникнути кашель, кон’юнктивіт, чхання. 

Надалі є висока ймовірність розвитку бронхіту та астмаподібних нападів. Тому потрібно знати, як позбутися плісняви. Але жодних заходів не допоможуть, якщо не усунути причину появи патогенів. 

Перекис водню 

Достатньо 3%-ного розчину. Рідину наносять на тканину або ватяний диск та протирають проблемну ділянку. Залишають на 10 хв, а потім зачищають звичайною водою і витирають насухо. 

Ефірні олії

Олія чайного дерева, розмарину, лаванди – це натуральні фунгіциди, що знищують грибкові спори. Їх також використовують у профілактичних цілях. 

Чайну ложку ефірної олії змішують із 200 мл води. Рідину закривають у ємності і добре збовтують, а потім розпорошують на поверхню з пліснявою. Залишають на годину висихати, а потім протирають сухою тканиною або ганчіркою з мікрофібри. 

Білий оцет 

Ефективний проти 82% видів плісняви, у тому числі чорної. Білий оцет проти патогенів використовують нерозбавленим – так вища ефективність. 

Засіб наносять на поверхню з пліснявою, залишають на годину, а потім ділянку промивають чистою водою і витирають насухо.  

Exit mobile version