П’ятниця, 27 Вересня

Перш ніж приступити до прасування виробу, ознайомтеся з рекомендаціями, нанесеними на ярлик. Після того, як необхідна інформація вивчена, можна сміливо братися за праску.

Важливо: процес піде простіше і швидше, якщо сорочка буде трохи вологою – вам не доведеться збризкувати одяг водою з пульверизатора або використовувати відпарювання.

Для початку випряміть комір – як правило, це найпомітніше місце, і воно має бути бездоганним. Прасувати слід з вивороту від країв до середини, а потім – з лицьового боку. Прогладжувати згин немає потреби. За аналогією з коміром розправтеся з манжетами.

Для того щоб упорядкувати рукави, потрібно скористатися спеціальною ділянкою прасувальної дошки. Якщо ж дошка таким «пристроєм» не обладнана, складіть рукав навпіл, намагаючись не створювати сильного загину, і пропрасуйте цю ділянку. Після цього варто перейти на шов і до зворотного боку рукава.

Наступні на черзі – такі елементи, як поличка, кокетка, зони біля коміра та планка, на якій кріпляться гудзики.

Заключний етап є прасування спинки. Її починають прасувати від правого бокового шва по всій його довжині до протилежного.

Exit mobile version