П’ятниця, 20 Вересня

Сучасні господині не надто замислюються над цим питанням. Просто завантажують в машинку-автомат і вибирають потрібний режим. Досвідчені господині, які змінили вже не один комплект, уважніші до речей і не тільки правильно перуть, але потім ще зберігають правильно.

Ручний режим прання

Вручну приводять в порядок білизну з тонких матеріалів або тканин, які можуть злиняти. Причому це роблять у теплій мильній воді. Полоскати після прання можна у пральній машині. Якщо доводиться полоскати шовкову білизну, то воду додають 2 шматочки цукру, щоб матеріал не втратив форму.

Виполіскуємо залишки миючого

Це важко зробити навіть в автоматичному режимі, не кажучи про ручну роботу. Але щоб спростити завдання, у воду потрібно додати 1 столову ложку столового оцту. А якщо сушитимете білизну на морозі, то запобігти замерзанню тканини можна, якщо додати під час полоскання пару столових ложок солі.

Якщо під час прання утворилося багато піни, то щоб не витрачати час на додаткове полоскання, можна присипати піну тальком.

Сушіння

Білизну темного кольору, як і інший одяг насиченого кольору, не слід сушити під прямими променями сонця – вицвіте, і дуже швидко.

Зберігання

Крім усього іншого потрібно правильно складати постільну білизну на полицях у шафі. Так, важкі лляні або бавовняні матеріали повинні лежати в основі стопки для білизни. Важливо, щоб поряд на полицях чи ящиках не було брудної білизни. Навіть один раз використана річ може зіпсувати постільну білизна, що пахне свіжістю.

Exit mobile version