Середа, 25 Вересня

Чому в готелях такі м’які рушники, а вдома вироби дуже швидко втрачають свою пухнастість? Є кілька секретів, які допомагають зберігати рушники м’якими, яскравими та пухнастими. 

Кількість порошку 

В даному випадку більше не означає краще. Справа не тільки у витраті прального порошку, а й як пранні. Якщо використовувати його занадто багато, рушники стануть жорсткими. Проблема в тому, що порошок погано вимивається і залишається усередині волокон.

Неправильний режим прання

На якість рушників негативно впливають такі фактори:

  • недостатнє полоскання;
  • гаряча чи тверда вода;
  • високі обороти.

Для прання рушників використовують делікатний режим, а при віджиму кількість обертів не повинна перевищувати 600-800. Під час полоскання можна додатково застосувати кондиціонер. 

Народний засіб 

Окрім спеціальних засобів є й народні. Багато господарок рекомендують додавати в лоток для миючих засобів оцет або кухонну сіль. Або замочити вироби у ванній або тазику в слабкому розчині оцту, прополоскати, а потім випрати в машинці. 

Секрети готелів

Замість кондиціонера нерідко використовують оцет (9%). Приміром, при полосканні рушників або постільної білизни додають 100 мл. 

Якщо рушники не першої свіжості, стали бляклими, варто замочити їх у воді з чашкою білого оцту. Цей спосіб допомагає прибрати плями і повернути виробам гарне поглинання.

Після замочування в оцті рушники перуть у машинці, але замість миючого засобу використовують соду – ½ склянки. Це освіжить вироби та прибере неприємні запахи. 

Exit mobile version