П’ятниця, 27 Вересня

Незважаючи на те, що багато правил, які ви знайдете в списку внизу, здаються абсолютно очевидними, з ними знайомі не всі (особливо «початківці») господарки. А тим часом саме ці поради дозволяють провести прибирання якнайшвидше і з найкращим результатом.

  1. Перед тим як приступити до миття підлоги, звільніть поверхню. Дрібні речі та предмети інтер’єру варто підняти нагору, у передпокої прибрати взуття в шафку, на кухні підняти стільці на стіл, у вітальні згорнути палас і т.д.
  2. Пилососом очистіть підлогу і плінтуси від пилу, не забуваючи про «неприступні» кутки. Якщо необхідної техніки під рукою не виявилося, приберіть сміття та пил за допомогою щітки або віника.
  3. Заздалегідь запасіться спеціальними миючими засобами, які підходять для встановленого у вас вдома типу покриття для підлоги. Вони гарантують особливу чистоту та блиск, одночасно з цим захищаючи підлогу від псування. До речі, купувати побутову хімію не завжди є сенс – пошукайте в Мережі рецепти народних засобів: вони справляються з очищенням не менш ефективно.
  4. Починайте мити підлогу з найдальшого кута, поступово рухаючись у напрямку до виходу. 
  5. Постарайтеся не наступати на мокрі ділянки, щоб на них не залишилося слідів – навіть якщо їх не видно відразу, вони неодмінно з’являться після того, як підлога висохне.
  6. Постарайтеся частіше змінювати воду, адже в іншому випадку ви просто розмазуватимете бруд і розносити бактерії по всіх кімнатах.
Exit mobile version