Середа, 25 Вересня

Здавалося б, прання одягу – звичайне і максимально просте заняття. Однак і тут необхідно пам’ятати про деякі нюанси та правила, дотримання яких допомагає надовго зберегти презентабельний зовнішній вигляд одягу. Позначимо найпоширеніші помилки, які допускаються під час прання білизни, і розглянемо способи, що їх уникнути.

Робота по дому – особлива праця, яка передбачає дотримання особливого «кодексу» правил. 

Господині-перфекціоністки знають, що виконання домашніх обов’язків передбачає дотримання своїх тонкощів. Так, наприклад, навіть стандартне прання речей може стати набагато простішим і результативнішим, якщо не допускати поширених помилок.

1. Неправильне сортування речей 

Сортувати речі потрібно не лише за колірною ознакою, але за ступенем забрудненості та типом тканини (льон, бавовна, трикотаж, шерсть, шовк). 

Речі, що фарбуються, потрібно прати окремо і при низькій температурі. Особливо брудна білизна (господарські рушники та ганчірки) потребує попереднього замочування. 

Прання речей із льону передбачає додаткове полоскання, а речей із вовни та акрилу – мінімальної кількості обертів машини («делікатний» режим).

2. Надмірне завантаження пральної машини

Занадто щільне завантаження барабана збільшує навантаження на роботу пральної машини та знижує якість прання. Саме тому при покупці пральної машини слід виходити з індивідуальних потреб. 

Якщо у вас регулярно виникає потреба у пранні у великих масштабах – вибирайте машину з максимальним обсягом завантаження (8 кг – цілком достатньо). Завантаження барабана залежить від типу тканини, завантажених виробів:

• Для бавовни – барабан повинен бути заповнений, але не утрамбований;
• Для синтетики – барабан має бути заповнений наполовину;
• Для вовни – барабан повинен бути заповнений на третину.

3. Надлишок прального порошку

Непомірне використання миючих засобів, чи то пральний порошок, чи кондиціонер для прання, може призвести до неповного вимивання продукту при полосканні. 

Порошок може залишатися на комірах, швах, згинах, залишаючи розводи і провокуючи появу шкірних реакцій у процесі носіння.

Дотримуйтесь інструкцій та додавайте рівно стільки засобу, скільки вказано на його упаковці.

4. «Відпочинок» пральної машини

Деякі господині дають пральній машині «відпочити», помилково вважаючи, що кілька циклів роботи можуть призвести до поломки. 

Однак фахівці впевнені, що набагато правильніше прати без перерви, оскільки тепло від попереднього прання дозволяє заощаджувати електроенергію.

5. Недотримання індивідуальних рекомендацій прання

Щоб не зіпсувати улюблену річ, важливо правильно підібрати режим прання. Ретельно вивчайте інформацію, вказану на ярлику кожної речі.

Дотримання нехитрих рекомендацій з прання здатне не тільки продовжити термін служби улюбленого одягу, але й позбавити господиню додаткових клопотів і розчарувань.

Exit mobile version