П’ятниця, 20 Вересня

Ледве пропилососив всю квартиру, багато хто помічає як то в одному кутку, то в іншому залишився шматок пилу, а по килиму так і зовсім не можна пройти босоніж. В цьому випадку насамперед починають грішити на побутову техніку, не замислюючись про примітивні помилки, що знижують її ефективність.

Як правильно пилососити

  1. Потужність будь-якого пилососа знижується з часом, якщо не чистити фільтри. У багатьох моделях виробник встановлює змінні фільтри. Тому мішок може бути порожнім, а результат прибирання все одно незадовільний.
  2. Швидкість руху прискорює процес. Чим швидше возити щіткою по ворсу килимового покриття або підлогою, тим менше пилу осяде в мішку. Щоб не рознести бруд та пил по всьому будинку, дійте плавно і не поспішаючи.
  3. Вважається, що найефективніший варіант – це коли щітка рухається не прямою, а зигзагом.
  4. Окрему увагу потрібно приділити насадці і щіткам – їх теж потрібно чистити в процесі прибирання, інакше волосся, що причепилося до щітки, нитки і грудки пилу разом з шерстю домашніх можуть погіршити тягу, застрягши в шлангу або трубці.
  5. І ще один важливий момент. Пилососити потрібно після того, як був витертий пил, але до того, як проведено вологе прибирання. А килим бажано пропилососити першим, потім прибрати та розстелити після того, як у приміщенні було наведено порядок.
Exit mobile version